Hakkımızda

didem ellialtı tunaYeditepe Üniversitesi Sanat Yönetimi ve Gazetecilik mezunudur. Üniversite eğitimi süresince Radikal Sanat, Cnntürk’te uzun dönemli stajlar yaptıktan sonra mezun olduktan sonra 6 sene Fashiontv ve Fashiontv Magazine by Harvey Nichols'in Yayın Yonetmenligini yaptı.

Michel Adam’ın sahibi olduğu Fashiontvde yapımcılığını ve sunuculuğunu üstlendiği f people adlı tv programında New York, Milano, Paris ve İstanbul’da dünya starlarıyla dünyanın birçok yerinde ropörtajlar yaptı. Kanalın tüm programlarının Yayın Editörlüğünün yanı sıra Fashiontv Türkiye sahibi Demet Sabancı Çetindoğan ile Fashiontv’de bir çok organizasyon, ödül töreni ve güzellik yarışmaları ve moda kampanyaları düzenledi.

Melekler ve Kumarbazlar , Signora Enrica ile İtalyan Olmak, adli sinema filmlerinde oynadıktan sonra Al Pacino, Marilyn Monroe, Angelina Jölie gibi oyuncuların gittiği ‘New York Actor STudio Lee Strasberg Theatre Film Institute'te 2 sene konservatuar eğitimi aldı. Sonrasında Stella Adler Açting Studio'da advance oyunculuk eğitimi alarak farklı oyunculuk teknikleri çalıştı. ‘New York New School’da Fashion Styling and Public Relations in Fashion İndustry' alanında 1 sene eğitim gördü. New York Marilyn Monroe Theater'de Tenessa Williams'ın yazdığı ‘The Owl and the pussycat’ ve ‘Summer and Smoke’ adli tiyatro Oyunları'nda başrol oynadı. ‘New York'ta birçok özgün senaryo ve Broadway oyunlarının kısa film adaptasyonlarında rol aldı. Ny’ta bircok tiyatro oyunu, kisa film ve Turkiye’de de reklamda styling ve sanat yonetmenligi yapti. Şu an İstanbul’da yaşayan Didem Ellialtı, ‘İntikam’, ‘Canımın İçi’, ‘O hayat benim’ adli dizilerde konuk oyuncu olarak yer aldı. Şundance , Toronto, Cannes film festivallerinde gösterilen birkaç kısa filmde oynadı. Cannes Film Festivali’nde gösterilen ‘Dedeler En İyisini Bilir’ kısa filminin Cannes standının dünya pr’ını yaptı. Son olarak moda markaları, tasarımcılar ve kozmetik markalarının kurumsal iletişim ve pazarlama direktörlüğünü yaptığı ‘Di Fashion Branding’i kurdu..

...